8. Leden 2019

Požár, komínové těleso, Bonětice

Jednotka vyjela na likvidaci požáru komínového tělesa do Bonětic 9. Při příjezdu na místo události měl již majitel kotel vyhrabán. Střech domu není přístupná, tak jsme čekali na příjezd AZ HZS Tachov. Pomáhali jsme s čištěním komína a po ustavení výškové techniky jsme řídili dopravu na komunikac

13. Březen 2019

Svatá Kateřina, Požár, nízká budova

Jednotka vyjela na likvidaci požáru střechy rodinného domu do Sv. Kateřiny . Po příjezdu na místo události zde již zasahovaly 4 jednotky. Dva členové se vystrojili do dýchací techniky a začali pomáhat z likvidací požáru střechy a půdních prostorů domu, používali C proud jednotky Rozvadov. Dále pomáhali z vynášením odpadu uskladněného na půdě domu.

4. Duben 2019

Bonětice, tábor, Požár, komínové těleso

Jednotka vyjela na likvidaci požáru chatky v dětském táboře v Boněticích. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o požár komínového tělesa, kdy z komína šlehali cca 2m plameny. Kotel jsme vyhrabali a začali vyhrabávat komín čistícími dvířky za kotlem. Pomocí nastavovacího žebříku jsme se dostali na střechu a snažili jsme se srazit plameny pomocí písku a kominického nářadí. Po vyčištění a vyhrabání komína bylo místo zásahu předáno majiteli.

19. Duben 2019

Bonětice, Požár, lesní porost

Jednotka vyjela na likvidaci požáru hrabanky do Bonětic. Po příjezdu na místo události jsme na hašení požáru o rozloze cca 40x30 m použili 1 vysokotlaký proud a 1 C proud. Jelikož se požár nacházel hned na břehu Dlouhého rybníka a naší CAS jsme ustavili na hrázi, tak jsme použili plovoucí čerpadlo pro doplňování CAS. Zásah se obešel bez zranění členů JSDH.

12. Červen 2019

Bělá nad Radbuzou, Újezd Svatého Kříže, Požár, rd

Jednotka vyjela na požár RD do Újezdu Svatého Kříže č. 9. Po příjezdu na místo události jsme po domluvě z velitelem zásahu pomáhali z likvidací požáru, kdy 2 naši členové byli uvnitř objektu v prostoru sklepa a přízemí. Zásahovali jsme v dýchací technice. CAS byla připravena se zapojit do kyvadlové dopravy vody.

26. Červen 2019

Prostiboř, Požár, stodola

Jednotka vyjela na požár stodoly do Prostiboře 9. Při příjezdu na místo události zde již zasahovala jednotka SDH S. Sedlo jedním C proudem. Pomáhali jsme z likvidací požáru na C proudu a otvírali jsme vrata na stodole pro přirozené odvětrání zakouřeného prostoru stodoly, kde byli uskladněný veteráni. Hořel rozvaděč elektřiny umístěný na stěně.

6. Srpen 2019

Vysočany, požár, průmyslové objekty

Jednotka vyjela na požár filtračního zařízení do areálu fy. Scherdel REAL s.r.o ve Vysočanech. Po příjezdu na místo události zde již zasahovaly jednotky z Boru a HZS Tachov. Pomáhali jsme z dohašováním filtračního zařízení a odvětráváním zakouřeného objektu pomocí přetlakového ventilátoru. Zásah v DT.

3. Září 2019

Holostřevy, Požár, lesní porost

Jednotka vyjela na likvidaci požáru lesního porostu na ploše 20x30m. Po příjezdu na místo události zde již zasahovala JSDH Bor a HZS Tachov. Po vyprázdnění CAS JSDH Bor a HZS Tachov jsme přepojili dopravní vedení na naší CAS a prováděli prolévání požářiště